Özel Üretim Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Yıllardır klasik özel üretim ayakkabı tasarlayan Asil Kundura, konforundan, zarafetinden ödün vermemektedir. Kişiye özel bir konsept ile gönderimi sağlanan klasik erkek ayakkabılar, hakiki dana derileri ile üretilmektedir. Özel mi özel derilerin buluştuğu ve ustaca ellerde üretildiği bu ayakkabı camiasında sizleri Asil Kundura online mağazamıza bekliyoruz. Hakiki kösele ve el kazıması çalışmalarımızı sitemiz üzerinden inceleyerek yada sosyal medya İnstagram hesabımızı mutlaka takibe almanızı mutlaka şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayakkabı siparişinizde önemlice belirtilen şudur ki, üretimde 14 günlük bir bekleme süresi olacaktır. Bu 14 günlük sürenin amacı ise üretimde kalıp içinde bekleyen ayakkabılarınızdır. Kalıp içerisinde tasarım harikası ayakkabılarınız ne kadar uzun beklerse ayakkabı deforme olması o kadar az olur yani kısacası ayakkabı ömrünü 10 kata kadar arttırır diyebiliriz. Lakin tabi ki sizin de bildiğiniz üzere derisinin zarar göreceği cisimlerle etkileşim olursa deforme olmaması maalesef kaçınılmaz bir durum haline gelir. Özel el kazıması bölümünde ise ayakkabının restore edilecek bölgesi ayakkabı çekildikten sonra uygulama aşamasına gelir. Tek tek elde işlenerek ayakkabılarınız temizlik, parlatma, cilalama ve ütüleme işlemlerine tabi tutulur. Özellikle kalıptan çıkmadan tasarımın deri üzerinde çekiç görmesi mutlaka önemlidir. Kalıp üzerinde gereğinden az dövülen deri kısa sürede sarkma ve kalıp bozulma sorununu ortaya koyacaktır. Birçok işlemden bahsedilmesi durumunun sonucu şuna bağlanmaktadır ki, sizlerde bu durumu anlamışsınızdır. Usta ellerde üretilen tasarım harika ürünleriniz size en özel şekilde ulaşmakta ve özel bir konsept aracılığı kargonun gönderimi sağlanmakta olduğunu belirtiyoruz. 

Özel Tasarım Kroko Deri Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel olarak üretilen ve ayakkabı sevenler tarafından hayranlıkla ilgi gören kroko baskı erkek ayakkabılar, sizlerin beğendiği ve yaptırmak istediği tasarımlar kalıplanarak renk ve tarz bulmaktadır. Kroko baskı özel deriler, hakiki dana derileri ile özel olarak üretilmektedir. Kullandığımız malzemelerin iğneden ipliğine birinci sınıf kalitede olduğunun altını çizeriz. Taktir edilir ki kaliteli ürün üretimiyle birlikte rahatlık, konfor, estetik ve zarafet hepsi bir arada tamamlayıcı olmalıdır. Kişiye bu belirttiğimiz durumları yaşıyor ise mutlaka geri gönderilmesini ve düzenleme işleminin yapılmasını öne süreriz. Klasik özel ayakkabı kombini ile şıklıkta zarafet üzerine sizi doruk noktaya çıkaracak olan tasarımlarınız, sizleri gün ışığı gibi parlatacak. Özel renk talebinde bulunmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçerek bu isteğinizi ve arzu ettiğiniz içerikleri bizimle paylaşınız. Sosyal medya platformlarında yer uzun süredir yer almakta olan Asil Kundura adresini Facebook, Tumblr, İnstagram, Pinterest global uygulamaları üzerinden yakın takibe alabilir, dilediğiniz talebi oluşturabilirsiniz.Özellikle detay üstüne detay olduğunuz ve sormak istediğiniz sipariş bilgi hattı içinde 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattını kullanabilir ve siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. İster rahat konfor taban bir ayakkabı isterseniz de özel rahat konforlu kösele grubumuzla sizleri bu eğlenceli ve zevkli ayakkabı yolculuğuna sabit tutalım. Asil Kundura resmi web adresi üzerinden model incelemenizi yaparak dilediğiniz ayakkabı tasarımını bizlere iletebilirsiniz. Her çeşit ayakkabının ve tasarım harikası ürünlerin konulduğu İnstagram adresimizi mutlaka yakından takibe alın.

El Yapımı Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Özel olarak elde yapılan klasik erkek ayakkabı modelleri, trende ve standarda uygun bir şekilde üretilmektedir. Ayak kalıp ölçünüze uygun olarak yapılan tasarımlarınız, ayağınızı tamamı ile saracak ve size şık bir sunum sağlayacaktır. Klasik erkek ayakkabı seçiminde mutlak olarak zorlanıyor iseniz, sizleri en önemli ayrıntılarıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz, tasarım harikası ürünlerin olduğu yere Ankara'ya bekliyoruz. Tasarım siparişleriniz özel ahşap kutusu ve iç konfor kalıbı ile gönderimi sağlanmaktadır. İç astar koku problemi yaşanmaması için yada ayak rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız, bu gibi durumları bizlere net olarak belirterek üretimini sağlamaktayız. Özel üretimin baş tacı olan Asil Kundura, ürün tasarımların üzerindeki estetiği koruyarak size en özel çalışmaları üreterek sunmaktadır. Kullanım aşamalarını kendi standartlarınıza uygun olarak ayakkabı kullanır iseniz çabuk deformasyonu mutlaka önlemiş olacaksınızdır. Derinin kaliteli olduğunu ve 1. sınıf en özel derilerden üretildiğini belirtmek isteriz. Malzemelerin birinci sınıf oluşuyla birlikte usta ellerde işlenerek üretilmesi bir o kadar önemlidir. 

BethandBethandBethandBethand
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı